Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Drogi Kliencie skoro odwiedziłeś ten dział oznacza to,że nie wszystko poszło tak jak powinno i nie jesteś zadowolony z zakupów, zakupiony przedmiot nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie działa jak powinien.Nie martw się jednak sklep honey4love.pl szanuje Twoje prawa.Poniżej przedstawiamy informację jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację lub zwrócić towar w ramach odstąpienia od umowy.

 

Reklamacje-wady fizyzne lub niezgodność przedmiotu z opisem

Sklep honey4love.pl  zgodnie z obowiązujacymi przepisami ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne sprzedawanych przez nas towarów-zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym.

W sklepie honey4love.pl szybko i bezproblemowo dokonasz reklamacji produktu w którym wykryłeś wadę,o fakcie wykrycia wady poinformuj nas niezwłocznie wysyłając email na adres poczta.honey4love@gmail.com,wyślemy Ci instrukcję jak zapakować i wysłać do nas wadliwy towar.

Jeśli reklamacja zostanie uwzględniona niezwłocznie zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez wysyłkę nowego egzemplarza,naprawę reklamowanego lub zwrot pieniędzy.

Jeśli reklamacja okaże się bezasadna przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie decyzji i odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowyMają Państwo prawo odstąpić od  umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.  

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.  

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (adres sklepu: Zagony 49, 54-614 Wrocław, tel. 511802153 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną na adres email poczta.honey4love@gmail.com).  

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.  

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.  

Skutki odstąpienia od umowy :

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.  

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.  

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.  

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Pamiętaj, że nie możesz używać otrzymanych towarów, jeśli zamierzasz odstąpić od umowy zakupu. Prawo do odstąpienia od umowy istnieje po to, aby umożliwić Ci obejrzenie produktu w taki sam sposób, jak miałoby to miejsce w sklepie. W żadnym razie nie przysługuje Ci prawo do bezpłatnego użytkowania towarów przez 14 dni.

 

Ważne

Część produktów sprzedawanych w sklepie  honey4love.pl  dostarczanych jest w zapieczętowanym opakowaniu.Takich produktów po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznychProszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie